فراخوان - جمع آوری Livery (بازنقش هواپیما)

فراخوان - جمع آوری Livery (بازنقش هواپیما)
از زمان راه اندازی سایت تا به الان ، درخواست های فراوانی در رابطه با ساخت بخش دانلود لیوری های ایرانی در سایت مطرح شده است. به همین دلیل پرشین ایکس پلین پروژه ساخت بخش دانلود لیوری ها را در دستور کار خود قرار داده و به زودی این بخش راه اندازی خواهد شد اما به یاری شما عزیزان نیازمندیم. از تمامی دوستان خواهشمندیم جهت تکمیل هرچه زود تر آرشیو لیوری ها ، هر گونه لیوری که مربوط به یکی از ایرلاین های ایرانی ، برای هر هواپیما که در شبیه ساز ایکس پلین موجود می باشد را برای ما از طریق یکی از راه های ارتباطی ارسال کنید. لازم به ذکر است در صورت امکان ، نام طراح لیوری را هم ذکر بفرمایید...
ادامه مطلب

فراخوان - تدریس به صورت ویدیو یا پادکست

فراخوان - تدریس به صورت ویدیو یا پادکست
دوستانی که توانایی و دانش کافی را دارا هستند و تمایل به تدریس یک سری مباحث در زمینه خلبانی و شبیه ساز دارند ، میتوانند به صورت ویدیو یا پادکست (البته با رعایت یک سری استاندارد های خاص) مطالب خود را ارائه داده و تحت لیبل پرشین ایکس پلین آن ها را در سایت ، آپارات ، یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی این رسانه پخش کنند تا دیگر دوستان هم از دانش شما بهرمند شوند. برای اطلاعات بیشتر از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.
ادامه مطلب

فراخوان - جمع آوری کتاب و مقالات

فراخوان - جمع آوری کتاب و مقالات
جهت تکمیل بخش کتاب ها و مقالات سایت پرشین ایکس پلین ، از دوستانی که هرگونه فایل PDF از کتاب ها و مقالاتی که مربوط به هوانوردی ، خلبانی و هواپیما میشود ، تقاضا میشود در صورت امکان ، فایل ها را برای ما ارسال کرده تا در سایت به صورت رایگان منتشر کرده و در کمک به علاقه مندان هوانوردی و خلبانی سهیم باشیم. جهت ارسال فایل از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.
ادامه مطلب

فراخوان - بلاگ نویسی

فراخوان - بلاگ نویسی
رسانه پرشین ایکس پلین از نویسنده ها و بلاگر های هوانوردی دعوت به همکاری می نماید. عزیزان میتوانند به صورت رایگان ، بلاگ های خود را در قسمت وبلاگ سایت پرشین ایکس پلین منتشر کنند. جهت هماهنگی از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.
ادامه مطلب

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم