تحولی بزرگ در شبیه ساز X-Plane 11 با پلاگین xAmbience Pro

 

HST Simulations تأیید کرده است که افزودنی xAmbience Pro برای شبیه ساز ایکس پلین 11 که مدت‌ زیادی است سیمرها منتظر این افزودنی بوده اند، هفته آینده منتشر خواهد شد. این اولین باری نیست که این توسعه دهنده نشانه‌ای از انتشار افزودنی خود ارائه می‌کند؛ اما این بار به نظر می‌رسد که آنها مصمم هستند که جمعه 10 دسامبر 2021 روزی است که سیمرها می‌توانند xAmibence Pro را از X Plane.org خریداری کنند.

 

 

در یک پست طولانی در وب‌سایت، HST Simulations گفت که «کیفیت مهم است» وقتی داشت درباره اینکه چرا محصول قبلاً بارها به تعویق افتاده است صحبت می‌کرد.

 

HST Simulations ادامه داد: ((ما می‌خواستیم این کار را زودتر انجام دهیم، اما به دلایل فنی آن را در این تاریخ قرار می‌دهیم. کیفیت حرف اول را می زند و در آخر هم این توسعه دهنده از سیمرها عذرخواهی کرد که چرخه تولید این محصول انقدر طول کشید)).

 

 

از نظر ویژگی های موجود در این افزودنی، توسعه دهنده گفت که بسیاری از عناصر طراحی شده برای xAmbience Pro از ابتدا ساخته شده اند (منظور این هستش که صفر تا صد کار را توسعه دهنده نیز انجام داده است)  تا استانداردهای بالایی را که می خواهند ارائه کنند مطابقت دهند. انتظار می رود یک سیستم جدید رندر آسمان پویا، پیاده سازی فصل ها، ابرهای حجمی و تعداد زیادی از پیش تنظیم های آئروسل را مشاهده کنید که می توانند از طریق رابط کاربری (UI) جدید تغییر کنند.

 

 

برای کمک به نشان دادن بیشتر ویژگی های این افزودنی، یک تریلر کوتاه نمایش داده شد. یک ویدیوی کامل در اواخر این هفته به اشتراک گذاشته خواهد شد که تمام بخش های محصول را پوشش می دهد. اشاره شد که در زمان انتشار نسخه 1.00 یک ویژگی حذف موقتی وجود خواهد داشت؛ که توانایی جمع شدن برف بر روی هواپیما می باشد.

 

 

 شایان ذکر است که مشتریانی که نسخه فعلی محصول را دارند می‌توانند به xAmbience Pro ارتقا دهند، «ارتقای رایگان در روز انتشار» دریافت خواهند کرد.

 

این نسخه فقط با شبیه ساز ایکس پلین 11 سازگاری دارد.

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم