معرفی ، آموزش نصب و آموزش کار با نرم افزار Pilot2ATC - حرفه ای ترین پلاگین ATC

7 دی 1400

توضیحات ویدیو:
در این ویدیو می پردازیم به معرفی ، آموزش نصب و آموزش کار با بهترین و حرفه ای ترین برنامه ATC آفلاین که قابلیت های فوق العاده حرفه ای در آن وجود دارد. به طور مثال برای صحبت با کنترلر ، برخلاف بقیه پلاگین های موجود که یک سری کامند آماده دارند ، میتوانید با صحبت کردن دستورات را به کنترلر بدهید. این نرم افزار با تمامی شبیه ساز ها (FSX , P3D , XP11 , MFS) سازگار است.

تکمیلی:
نسخه معرفی شده در این ویدیو 2.5 است اما نسخه منتشر شده در سایت 2.6.2.3 است که شامل یکسری تفاوت ها میباشد. اولین مورد برای استفاده در شبیه ساز MFS 2020 است که با این نسخه جدید ، بدون نیاز به خرید اشتراک میتوانید در این شبیه ساز هم از Pilot2ATC استفاده کنید (آموزش وصل شدن این برنامه به دیگر شبیه ساز ها را میتوانید در یوتیوب پیدا کنید). مورد بعدی بهبود مکالمات هوش مصنوعی با شما است که بسیار نزدیک به واقعیت شده است. همچنین در بخش تنظیمات شاهد اضافه شدن قابلیت های جدیدی برای شخصی سازی هستیم. در آخر هم برای اینکه کنترلر خودش سید ، استار و نوع اپروچ را برای شما تعیین کند ، لازم است که به بخش کانفیگ ، تب فلایت پلن رفته و در سکشن ATC Options تیک تمامی گزینه ها به جز گزینه های زیر را بردارید (اگر گزینه ی ذکر شده دارای تیک نمیباشد، آن را تیک بزنید) :

ATC Assigns SIDs
ATC Assigns STARs
ATC Assigns Approaches
Auto Load Recommended Procedures

تماشای این ویدیو در یوتیوب با کیفیت 2K

دانلود نرم افزار Pilot2ATC

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم