ویدیو معرفی، بررسی و آموزش پرواز
دانلود رایگان با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها
چک لیست

آخرین به روز رسانی این پست:  21 فروردین 1401

شرکت سازنده:  iniSimulations
نسخه:  1.13
کیفیت بصری:  5 از 5
عملکرد هواپیما:  3 از 5
مناسب نسخه:  X-Plane 11
حجم فایل:  1.38 گیگابایت

Airbus A300 B4-600

معرفی :
بالاخره بعد از مدت ها انتظار یکی از معروف ترین هواپیما های تاریخ شبیه ساز و رتبه دوم هواپیمای برتر X-Plane 11 منتشر شد. هواپیمای ایرباس A300 B4-600 ساخته شرکت iniSimulations از زیر شاخه های iniBuilds که معروف به هواپیما های فوق العاده با کیفیت و پر جزئیات هستند. همچنین این شرکت هواپیمای معروف ایرباس A310 و ایرباس بلوگا را هم ساخته است. این هواپیما شامل دو نسخه مسافربری و باربری است. لازم به ذکر است که نسخه کرک شده بسیار قدیمی است و ایرادات متعددی دارد. اما در نسخه نهایی یک پرواز کاپلا حرفه ای را میتوانید تجربه کنید. درصورت علاقه مندی به این تایپ، پیش نهاد میشود که نسخه نهایی خریداری شود.


​​​​معرفی نسخه اصلی :
این هواپیما در سایت پرشین ایکس پلین به صورت کرکی بوده و تا نسخه 1.13 آن موجود است. در صورت لزوم و جهت استفاده از آخرین نسخه هواپیما، میتوانید نسخه اصلی را در استور iniBuilds به قیمت 92 دلار خریداری کنید.

آموزش نصب :
فایل را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه موجود را در مسیر X-Plane 11\Aircraft\Laminar Research کپی کنید.

آموزش آپدیت Navdata :
در مسیر X-Plane 11\Custom Data یک پوشه با نام GNS430 ایجاد کرده و محتویات فایل نویگرف xplane_customdata_native را درون آن اکسترکت کنید. همچنین محتویات فایل نویگرف xplane11.50_native را در مسیر X-Plane 11\Custom Data اکسترکت کنید.
(دانلود ایرک نویگرف)

! این هواپیما نیاز به نصب پلاگین های معرفی شده دارد :
​​​​​​​

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم