ویدیو معرفی، بررسی و آموزش پرواز
پرداخت مستقیم به تیم سازنده هواپیما
v1 چک لیست

آخرین به روز رسانی این پست:  21 بهمن 1400

شرکت سازنده:  ASSP (ایرانی)
نسخه:  1.6
حجم فایل:  718 مگابایت
قیمت در سایت ایکس پلین:  49$
قیمت خرید کاربران ایرانی:  350,000 تومان
مناسب نسخه:  X-Plane 11

Airbus A300 B2-200

معرفی :
تنها ایرباس A300 که در فروشگاه اینترنتی خود شرکت X-Plane برای خرید وجود دارد ، A300 B2-200 ساخته تیم ASSP است که با قیمت 49$ میتوانید لایسنس آن را به صورت قانونی خریداری کنید. باعث افتخار است که اعلام کنیم ASSP یک تیم ایرانی بوده و با صحبت هایی که انجام شد ، برای کاربرانی که در ایران هستند ، قیمت را تا 350,000 تومان کاهش دادند و علاقه مندان به این هواپیما میتوانند از درگاه پرداخت خود سازنده ، اقدام به خرید قانونی لایسنس این محصول کنند.
​​​​​​​

نکته :
در زمان پر کردن اطلاعات، از صحت شماره تماس و ایمیل خود مطمئن شوید، زیرا رمز فایل فشرده و کد فعال سازی برای شما ارسال میگردد. در صورتی که اطلاعات وارد شده نادرست بوده و پرداخت انجام گردید، کد رهگیری پرداخت خود را یادداشت نموده و به ما اطلاع دهید.

کد فعال سازی حداکثر تا 24 ساعت پس از خرید ، به ایمیل وارد شده ارسال میگردد.

آموزش نصب :
فایل را با رمز ارسال شده به ایمیل، از حالت فشرده خارج کرده و پوشه A300-B2K را در مسیر X-Plane 11\Aircraft\Laminar Research قرار دهید. شبیه ساز را اجرا کرده و هواپیما را لود کنید. در کادر ظاهر شده، کد فعال سازی که به ایمیل شما ارسال میشود را وارد کرده و گزینه Active را کلیک کنید. در صورت مشاهده پیغام تایید، حتما شبیه ساز را یکبار ببندید و دوباره اجرا کنید.​​​​​​​

آموزش آپدیت Navdata :
در مسیر X-Plane 11\Custom Data یک پوشه با نام GNS430 ایجاد کرده و محتویات فایل نویگرف xplane_customdata_native را درون آن اکسترکت کنید. همچنین محتویات فایل نویگرف xplane11.50_native را در مسیر X-Plane 11\Custom Data اکسترکت کنید.
(دانلود ایرک نویگرف)

! این هواپیما نیاز به نصب پلاگین های معرفی شده دارد :​​​​​​​

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم