ویدیو معرفی، بررسی و آموزش پرواز
دانلود رایگان با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها
v1 چک لیست

آخرین به روز رسانی این پست:  21 فروردین 1401

شرکت سازنده:  JARDesign
نسخه:  3.7R1
کیفیت بصری:  4 از 5
عملکرد هواپیما:  3 از 5
مناسب نسخه:  X-Plane 11
حجم فایل:  262 مگابایت

Airbus A320-200

معرفی :
جاردیزاین، شرکتی معروف در زمینه تهیه اد-آن برای شبیه ساز ایکس پلین که پلاگین های فوق العاده جالبی تهیه کرده اما هواپیما های این شرکت حرفی برای گفتن ندارند. این شرکت تا کنون 3 هواپیما برای ایکس پلین 11 ساخته است، ایرباس های A330 ، A320 و A340 که همگی دارای تکسچری فوق العاده با کیفیت و طبیعی اما عملکردی ضعیف در سیستم های مختلف هواپیما. از آن جایی که پروسیجر A320 با دیگر تایپ های ایرباس بسیار شبیه است و همچنین از لحاظ اندازه کمی نزدیک به A319 است، A319-100 ساخته شرکت تولیس میتوانید جاییگزینی عالی برای تمرین با این هواپیما باشد که به صورت رایگان در پرشین ایکس پلین موجود است. البته A330 این شرکت در نسخه کرکی جدیدی که منتشر شد، بسیار قابل قبول تر از نسخه های قبل است.

ناگفته نماند که یک ایرباس A320 دیگر هم برای ایکس پلین 11 وجود دارد که ساخته شرکت Flight Factor است و بهترین و طبیعی ترین هواپیمای ایرلاینر ساخته شده تا به الان برای شبیه ساز پرواز X-Plane 11 است. نسخه کرکی این هواپیما موجود نبوده و اگر علاقه به تهیه آن دارید، میتوانید نسخه اصلی را در استور X-Plane یا استور Aerosoft (پیشنهاد ما) به قیمت 90 دلار خریداری کنید.


​​​​معرفی نسخه اصلی :
این هواپیما در سایت پرشین ایکس پلین به صورت کرکی بوده و تا نسخه 3.7R1 آن موجود است. در صورت لزوم و جهت استفاده از آخرین نسخه هواپیما، میتوانید نسخه اصلی را در استور X-Plane ، استور simMarket و یا استور Aerosoft (پیشنهاد ما) به قیمت 40 دلار خریداری کنید.

آموزش نصب :
فایل را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه موجود را در مسیر X-Plane 11\Aircraft\Laminar Research کپی کنید.

آموزش آپدیت Navdata :
در مسیر X-Plane 11\Custom Data یک پوشه با نام GNS430 ایجاد کرده و محتویات فایل نویگرف xplane_customdata_native را درون آن اکسترکت کنید و سپس همان محتویات را در محل نصب هواپیما، پوشه "navdata_" کپی کنید. همچنین محتویات فایل نویگرف xplane11.50_native را در مسیر X-Plane 11\Custom Data اکسترکت کنید.
(دانلود ایرک نویگرف)

! این هواپیما نیاز به نصب پلاگین های معرفی شده دارد :
​​​​​​​

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم