ویدیو معرفی، بررسی و آموزش پرواز
دانلود رایگان با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها
v1 چک لیست

آخرین به روز رسانی این پست:  7 دی 1401

شرکت سازنده:  ToLiss
نسخه:  1.2
کیفیت بصری:  5 از 5
عملکرد هواپیما:  5 از 5
مناسب نسخه:  X-Plane 11 & 12
​​​​​​​حجم فایل:  1.41 گیگابایت

Airbus A340-600

معرفی :
شرکت تولیس که از سازندگان معروف هواپیما برای شبیه ساز ایکس پلین، سازنده 2 ایرباس معروف A319 و A321 است که به تازگی آخرین هواپیمای ساخته خود، ایرباس A340-600 را منتشر کرد. هواپیما های تولیس چه از لحاظ کیفیت و چه از نظر عملکرد هواپیما ها، همگی از بهترین های شبیه ساز ایکس پلین هستند و در این هواپیمای 340 شاهد پیشرفتی چشم گیر نسبت به دو هواپیمای قبلی این شرکت بوده ایم. تنها یک 340 دیگر برای ایکس پلین 11 ساخته شده که متعلق به شرکت JARDesign است و در مقایسه با آن، 340 تولیس بسیار هواپیمای حرفه ای تر و با پرفرمنس دقیق تری است.


​​​​معرفی نسخه اصلی :
این هواپیما در سایت پرشین ایکس پلین به صورت کرکی بوده و تنها نسخه 1.2 آن موجود است. در صورت لزوم و جهت استفاده از آخرین نسخه هواپیما، میتوانید نسخه اصلی را در استور X-Plane ، استور Aerosoft ، استور simMarket و یا استور iniBuilds (پیشنهاد ما) به قیمت 90 دلار خریداری کنید.

آموزش نصب :
فایل را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه موجود را در مسیر X-Plane ??\Aircraft\Laminar Research کپی کنید. (بعد از لود هواپیما، ارور را نادیده بگیرید)

آموزش آپدیت Navdata :
در مسیر X-Plane ??\Custom Data یک پوشه با نام GNS430 ایجاد کرده و محتویات فایل نویگرف xplane_customdata_native را درون آن اکسترکت کنید. همچنین محتویات فایل نویگرف ??xplane را در مسیر X-Plane ??\Custom Data اکسترکت کنید.
(دانلود ایرک نویگرف)

! این هواپیما نیاز به نصب پلاگین های معرفی شده دارد :

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم