ویدیو معرفی، بررسی و آموزش پرواز
XP11 دانلود نسخه
چک لیست (قدیمی)

آخرین به روز رسانی این پست:  7 دی 1401

شرکت سازنده:  X-Crafts
نسخه:  1.4.1
کیفیت بصری:  5 از 5
عملکرد هواپیما:  5 از 5
مناسب نسخه:  X-Plane 11 & 12
حجم فایل:  857 مگابایت ، 984 مگابایت

Embraer ERJ Family

XP12 دانلود نسخه

معرفی :
ایکس کرفت، سازنده هواپیما های امبرائر E-Jet و ERJ برای شبیه ساز پرواز X-Plane 11 است و در این زمینه بسیار با کیفیت و بی نقص عمل کرده است. شرکت ایکس کرفت به صورت کامل خانواده های هر دو سری را شبیه سازی کرده است. کیفیت و عملکرد هواپیما ها فوق العاده بی نقص و بینظیر است. تمامی سیستم های هواپیما به صورت اختصاصی شبیه سازی شده و بسیار عملکرد خوبی دارند. پاپ آپ های مدرن، ایستر اگ های کاربردی، کیفیت بالای تکسچر و... همگی از صفات هواپیما های X-Crafts هستند.


این افزونه شامل چهار نسخه مسافربری E145 ، E140 ، E135 و E145XR و همینطور نسخه بیزینس جت آن Embraer Legacy 650 میباشد (این افزونه در سایت پرشین ایکس پلین در هر دو بخش هواپیمای های Airliner و General Aviation به دلیل وجود هردو نوع، قرار دارد)

​​​​معرفی نسخه اصلی :
این هواپیما در سایت پرشین ایکس پلین به صورت کرکی بوده و تنها نسخه 1.4.1 آن موجود است. در صورت لزوم و جهت استفاده از آخرین نسخه هواپیما، میتوانید نسخه اصلی را در استور X-Plane به قیمت 90 دلار خریداری کنید 
(نسخه ای که در پرشین ایکس پلین وجود دارد، تنها یک نسخه با نسخه نهایی هواپیما اختلاف داشته و تغییر چشم گیری در نسخه نهایی دیده نمیشود. پس نیازی به خرید نسخه اصلی نیست)

آموزش نصب :
فایل را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه موجود را در مسیر X-Plane ??\Aircraft\Laminar Research کپی کنید. سپس داخل فولدر هواپیما، فایل زیپ با نام Librian را در پوشه X-Plane ??\Resources\plugins استخراج کنید.

آموزش آپدیت Navdata :
در مسیر X-Plane ??\Custom Data یک پوشه با نام GNS430 ایجاد کرده و محتویات فایل نویگرف xplane_customdata_native را درون آن اکسترکت کنید. همچنین محتویات فایل نویگرف ??xplane را در مسیر X-Plane ??\Custom Data اکسترکت کنید.
(دانلود ایرک نویگرف)

! این هواپیما نیاز به نصب پلاگین های معرفی شده دارد :
​​​​​​​

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم