XP11 دانلود نسخه
ویدیو معرفی این پلاگین

آخرین به روز رسانی این پست:  5 دی 1401

شرکت سازنده:  JARDesign
نسخه:  130922
اصلی/کرکی:  کرکی (آخرین نسخه)
​​​​​​​مناسب نسخه:  X-Plane 11 & 12
حجم فایل:  468 مگابایت ، 609 مگابایت
​​​​​​​

Ground Handling Deluxe

XP12 دانلود نسخه

معرفی :
معروف ترین پلاگین خدمات فرودگاهی برای ایکس پلین که ساخته شرکت جاردیزاین است. با یک رابط کاربری بسیار آسان میتوانید تمامی خدمات مختلف را احضار و یا بردارید. کیفیت فوق العاده خوبی در تکسچر ها دیده مشود و همینطور انیمیشن های بسیار طبیعی. این خدمات شامل GPU ، کامیون کترینگ ، دو نوع پله (بر اساس آب و هوای بارانی، بدون سقف یا سقف دار میشوند) ، ماشین حمل بار ، کامیون سوخت ، دو نوع ماشین انتقال بار ، اتوبوس ، آمبولانس ، ون ، لیموزین و چاک های چرخ ها میشود.

آموزش نصب :
فایل فشرده را اکسترکت کرده و پوشه GndHandling را در مسیر X-Plane ??\Resources\plugins قرار دهید. سپس از خاموش بودن آنتی ویروس و ویندوز دیفندر خود اطمینان حاصل کرده و اقدام به اکسترکت فایل فشرده کرک بکنید. برنامه JDKeygen.exe را اجرا کرده و در منو، Ground Handling Deluxe را انتخاب کنید. در بخش ایمیل، یک ایمیل رندوم (اما با فرمت درست) وارد کرده و بر روی گزینه Generate کلیک کنید. بعد از این کار، یک فایل با نام key.reg برای شما، در محل اجرای برنامه کرک ساخته خواهد شد. آن را کپی کرده و در مسیر X-Plane ??\Resources\plugins\GndHandling پیست کنید.

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم