دانلود رایگان با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها
ویدیو معرفی این پلاگین

آخرین به روز رسانی این پست:  2 اسفند 1400

شرکت سازنده:  پرشین ایکس پلین
حجم پلاگین پایه:  22 کیلوبایت
حجم هر پک:  54 مگابایت
​​​​​​​مناسب نسخه:  X-Plane 11

Iranian Announcements

معرفی :
انانسمنت یا همان صحبت هایی که مهمانداران در شرایط مختلف بیان میکنند، بخشی از پروسیجر کاری یک مهماندار است و در طول پرواز میشنویم که متناسب با موقعت و زمان، صحبت های مختلفی میکنند. با استفاده از این پلاگین که صفر تا صد صدا های قرار داده شده ساخته پرشین ایکس پلین میباشد، میتوانید در شرایط مختلف، صدا های مهماندار که بر اساس قوانین ایرلاین های ایرانی تهیه شده است را، درون شبیه ساز به زبان فارسی پخش کنید. همچنین برای طبیعی تر شدن صدا ها، در پک های مختلف 16 ایرلاین ایرانی و همینطور برای هر ایرلاین، 20 تایپ مختلف در نظر گرفته شده است. جهت درک بهتر از نحوه کارکرد این پلاگین، ویدیو معرفی آن را مشاهده کنید.

آموزش نصب :

 • قبل از نصب این پلاگین، حتما پلاگین Fly With Lua را نصب کنید. در صورتی که قبلا نصب کرده اید، نیازی به نصب دوباره نیست، فقط نسخه پلاگین خود را با پلاگین موجود در سایت چک کنید که آخرین نسخه برای شما نصب شده باشد. در غیر این صورت، از اسکریپت های خود در پوشه X-Plane 11\Resources\plugins\FlyWithLua\Scripts یک بکاپ گرفته، سپس پوشه FlyWithLua را حذف کرده و نسخه جدید را دانلود و نصب نمایید.


 • پلاگین پایه را دانلود کرده، از حالت فشرده خارج کنید و پوشه موجود را در مسیر اصلی شبیه ساز کپی کنید.


 • به مسیر X-Plane 11\Resources\plugins\FlyWithLua\Scripts\3jCabin-sounds رفته و یک پوشه به نام دلخواه ایجاد کنید (مثلا Sound Packs).


 • پک های دانلود شده را از حالت فشرده خارج کرده و درود پوشه ایجاد شده قرار دهید (در نظر داشته باشید که پلاگین تنها قادر به شناسایی 9 پک است، پس تنها 9 پک را میتوانید درون پوشه قرار دهید)


 • ​​​​​​​برای آموزش نحوه کار با پلاگین، ویدیو معرفی این پلاگین را ببینید.

اطلاعیه

 • سلام و درود خدمت بزرگواران،
  اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

  همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

  اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم