درباره پرشین ایکس پلین

توضیحات ویدیو:
در این ویدیو با اهداف و فعالیت های پرشین ایکس پلین آشنا شده و سپس تمامی قسمت های سایت را به صورت مختصر مورد برسی قرار میدهیم.

​​​​​​​پرشین ایکس پلین در فروردین سال 1399 فعالیت خود را در زمینه تهیه ویدیو های آموزشی در رابطه با شبیه ساز پرواز X-Plane 11 آغاز کرد ، اما کار به اینجا ختم نشده و طی یک سال تلاش شبانه روزی در جهت بهبود کیفیت مطالب و نحوه ارائه آن ها ، با ساخت سایت PersianXplane.ir یک سامانه جامع برای دوست داران شبیه ساز X-Plane 11 تهیه کرده است. با هدف اینکه تمامی فارسی زبانان بتوانند به راحتی و بدون صرف هیچ هزینه ای ، از شبیه ساز پرواز ، به صورت اصولی استفاده کنند ، تمامی فعالیت های این سامانه به صورت کاملا رایگان بوده و تنها هزینه صرف شده از طرف شما ، حجم مصرفی اینترنت است که حتی الامکان آن را هم با آپلود ویدیو ها در آپارات و آپلود فایل ها در سرور ایرانی (جهت مصرف نیم بهای ترافیک) کاهش داده ایم. رضایت و خوشنودی شما عزیزان از فعالیت های پرشین ایکس پلین ، بزرگ ترین دل گرمی من (زانا اسعدی مقدم) بوده و تا جان در بدن دارم ، به این فعالیت ها به صورت رایگان ادامه خواهم داد.​​​​​​​

25 تیر 1400

تماشای این ویدیو در یوتیوب با کیفیت 2K

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم