سینری های فرودگاه های سایر کشور ها

دانلود رایگان تمامی سینری های ساخته شده برای ایکس پلین که به صورت پولی منتشر شده، اما در پرشین ایکس پلین میتوانید نسخه کرکی آن ها را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید.

حتما قبل از نصب، به موارد ذکر شده در آموزش نصب توجه داشته باشید. درصورت مواجهه با مشکل هنگام نصب سینری ها، میتوانید از طریق راه های ارتباطی مورد را با ما مطرح کنید.

آموزش نصب :
قبل از هر کاری میبایست لایبرری های مورد نیاز را نصب کرد تا تمامی فرودگاه ها بدون مشکل اجرا شوند. تمامی لایبرری های مورد نیاز سینری های این بخش درون یک فایل برای شما قرار داده شده و تنها کاری که نیاز است، کپی تمامی فایل ها درون پوشه X-Plane 12\Custom Scenery است.

-> دانلود تمامی لایبرری ها - نسخه 1

حتما نسخه دانلود شده را به یاد داشته باشید زیرا با اضافه شدن دیگر فرودگاه ها، ممکن است فایل های بیشتری به فایل لایبرری درون سایت اضافه شده و نسخه آن تغییر کند.

نحوه نصب 99 درصد از فرودگاه ها بسیار ساده بوده و تنها کافی است که فایل فرودگاه را درون پوشه X-Plane 12\Custom Scenery کپی کنید. تعداد اندکی از فرودگاه ها هم دارای فایل نصبی هستند که آموزش آن ها به صورت فایل متنی قرار داده شده.

برای دانلود بر روی فرودگاه موردنظر کلیک کنید:  حجم هر فرودگاه 26 مگابایت تا 2 گیگابایت

آلمان

فرانسه

اسپانیا

اتریش

انگلستان

رومانی

دانمارک

فنلاند

سوئیس

بلغارستان

کرواسی

چک

استونی

یونان

ایسلند

لتونی

لوکزامبورگ

مالت

مولداوی

هلند

نروژ

روسیه

ترکیه

آخرین به روز رسانی این صفحه
13 دی 1401

​مطالب این بخش مدام در حال تکمیل بوده و از طریق تلگرام یا اینستاگرام پرشین ایکس پلین میتوانید از انتشار فایل های جدید باخبر شوید​​​​​​​

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم