ویدیو معرفی، بررسی و آموزش پرواز
دانلود رایگان با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها
v1.1 چک لیست

آخرین به روز رسانی این پست:  20 بهمن 1400

شرکت سازنده:  Flight Factor
نسخه:  1.6.16
کیفیت بصری:  4 از 5
عملکرد هواپیما:  4 از 5
مناسب نسخه:  X-Plane 11
حجم فایل:  943 مگابایت

Airbus A350-900

معرفی :
فلایت فکتور که سازنده هواپیما های فوق العاده بینظیری از جمله B777 ، B767 ، B757 و A320 برای ایکس پلین است و همگی آن ها برترین هواپیما های ساخته شده برای ایکس پلین محسوب میشوند، در یکی از پروژه های خود به سراغ یکی از معروف ترین هواپیما های دنیا، ایرباس A350 رفته است. کیفیت خارجی هواپیما بینظیر اما کیفیت داخلی آن چندان چشم گیر نیست. عملکرد هواپیما هم صد در صد نزدیک به واقعیت نیست اما تجربه پروازی حرفه ای را به شما میدهد. این هواپیما تنها نمونه A350 ساخته شده برای ایکس پلین است و فوق العاده خوب عمل کرده است. درصورت علاقه به این تایپ، پیشنهاد میشود که نسخه اصلی را خریداری کرده تا از پرواز با این هواپیما لذت ببرید.


​​​​معرفی نسخه اصلی :
این هواپیما در سایت پرشین ایکس پلین به صورت کرکی بوده و تا نسخه 1.6.16 آن موجود است. در صورت لزوم و جهت استفاده از آخرین نسخه هواپیما، میتوانید نسخه اصلی را در استور X-Plane یا استور Aerosoft (پیشنهاد ما) به قیمت 65 دلار خریداری کنید.

آموزش نصب :
فایل را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه موجود را در مسیر X-Plane 11\Aircraft\Laminar Research کپی کنید.

آموزش آپدیت Navdata :
در مسیر X-Plane 11\Custom Data یک پوشه با نام GNS430 ایجاد کرده و محتویات فایل نویگرف xplane_customdata_native را درون آن اکسترکت کنید. همچنین محتویات فایل نویگرف xplane11.50_native را در مسیر X-Plane 11\Custom Data اکسترکت کنید.
(دانلود ایرک نویگرف)

! این هواپیما نیاز به نصب پلاگین های معرفی شده دارد :


نکته :
در این نسخه، برخلاف نسخه های کرکی قدیمی، SID و STAR را میتوان بدون نیاز به هیچ پلاگینی وارد کرد اما باید از طریق MCDU واقع در پداستال این کار را انجام داد.

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم