معرفی هواپیمای Flight Factor A350 XWB

 

شرکت Flight Factor هواپیماهای فوق العاده ای را برای شبیه ساز ایکس پلین تولید کرده است.

 

 

بوئینگ 757 و 767 آنها عالی است؛ اما ایرباس A350 XWB یک چیز کاملا متفاوت می باشد. در این هواپیمای مدرن هیچ نشان دهنده ای که آنالوگ باشد پیدا نمی کنید. تقریبا همه چیز این هواپیما به ما مدرنیته بودن را نشان می دهد. کاکپیت ایرباس A350 XWB بیشتر شبیه به یک ست آپ شبیه ساز پرواز است که شامل 6 مانیتور 19 اینچی می باشد و همه کارهایی که هواپیما انجام می دهد یا نمی دهد را به خلبان نشان می دهد.

 


پس از ماه ها و پیش نمایش برخی از به روزرسانی ها، هواپیمای A350 این شرکت به نسخه 1.6.9 به روز شده است. این به روز رسانی پیشتیبانی از SID و STAR را به همراه طیف وسیعی از ویژگی ها که درخواستی بوده اند را اضافه کرده است.

 


بالاخره پشتیبانی از SID و STAR در دسترس است، به این معنا که شما می توانید طرح های ورودی و خروجی فرودگاه های مختلف را به راحتی ست کنید.

در کنار آن، برنامه پروازی جایگزین (Alternative FlightPlans) و اطلاعات باد نیز به MCDU اضافه شده اند.

 

 

در کنار موارد اضافه شده به سیستم ها، نسخه 1.6.9 د ارای یک کاکپیت با ساختار ی کاملا جدید می باشد که باعث می شود هواپیما در مقایسه با نسخه قبلی واقعی تر به نظر برسد. و همچنین این نسخه دارای چندین تغییر جزئی می باشد. به عنوان مثال، عملکرد سیستم فرود خودکار (Autoland) بهبود یافته است و همچنین کرش احتمالی هنگام نمایش HOLD در صفحه FPLN در MFD هم برطرف شده است.

 

 

شما می توانید ایرباس A350 شرکت Flight Factor را از فروشگاه رسمی ایکس پلین با قیمت 65 دلار خریداری کنید.

اطلاعیه

  • اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
متوجه شدم