Flight Factor B787 به زودی برای شبیه ساز X-Plane 11

 

Flight Factor اعلام کرده است که آنها در حال طراحی و ساخت یک سری جدید از هواپیمای بوئینگ 787 هستند. این تیم این سری جدید را تحت عنوان Next generation of Flight Factor Pro نام گذاری کرده اند. در حالی که جزئیات کمی در دست داریم ، اما این شرکت گفته است که هواپیما از نظر پیچیدگی ، قابلیت استفاده (usability) و همچنین texturing به سطحی عالی خواهد رسید.
 

 


بعد از چندین ماه Flight Factor قسمتی از پیش نمایش هواپیمای بوئینگ 787 دریم لاینر را به اشتراک گذاشت و میتوان گفت هدف تیم این شرکت ، یک پیش نمایش از texturing جدید هواپیما می باشد.
 


در آخر در آپریل 2021 این شرکت تعدادی پیش نمایش جدید را برای 787 پخش کرد. در توییتر Flight Factor گفته شده است که تیم طراحان سه بعدی این شرکت در حال کار کردن بر روی compass area و سایر جزئیات کوچک این هواپیمای فوق العاده هستند. صرف نظر از این توییت ، باید توجه داشت که این یک مدل در حال پیشرفت است و باید منتظر تغییرات بیشتری باشیم.

 

 

اطلاعیه

  • سلام و درود خدمت بزرگواران،
    اعتبار هاست دانلود پرشین ایکس پلین به اتمام رسیده و دیگر فایل ها قابل دانلود نیستند.

    همچنین سایت پرشین ایکس پلین تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس بوده و پس از آن برای همیشه از دسترس خارج میشود (به دلیل مشغله کاری زیاد و به دور از دنیای شبیه ساز)

    اما با توجه به درخواست شما عزیزان، ویدیو های یوتیوب و آپارات پرشین ایکس پلین حذف نخواهد شد.
متوجه شدم